BİZİ TAKİP EDİN
Üyeler 16 EYLÜL 2015 / 00:00

SELİS YAYINLARI

2002 yılı Eylül ayında yayınladığı ilk dört kitapla yayın dünyasına merhaba diyen Selis Kitaplar, Elest Yayınları markasını da bünyesine katarak bugüne kadar kültür hayatımıza yaklaşık 150 kitap kazandırdı.

Tarihten, edebiyatın her alanına(roman,öykü, şiir), çocuk eğitiminden psikolojiye, aktüel konulardan siyasete kadar insanı ilgilendiren her alanda yayın yapmayı hedefleyen Selis Kitaplar'ın temel sloganını "akıcı ve ahenkli" olarak belirledik. Bu tanımlama ile hayatın ahengini hissetmeyi ve korumayı amaçlıyoruz.

"Ya öğrenen ol ya da öğreten" düsturu ile hayata bakarken, yol boyunca öğrendiklerimizi kitaplar vasıtasıyla okuyucularımızla paylaşmak istiyoruz.

Selis kitaplar, 2012 yılının Ocak ayından itibaren eski tecrübenin üzerine yeniden bina edildi ve yapılandırıldı.

Profesyonel ve kurumsal ilkeleri gözeterek Selis Kitaplar Basım Yayın Organizasyon Reklam Ve Ajans Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi adını alan ve yayın hayatına kaldığı yerden devam eden yayınevimiz, Türkiye'nin en önde gelen söyleşi yazarlarından Neşe Düzel'in Silinmek İstenen Bir Hafızanın Peşinde/Kürtler Konuşuyor adlı eseriyle yayın hayatına tekrar merhaba demektedir.

ETİKETLER : SELIS-YAYINLARI