BİZİ TAKİP EDİN
Üyeler 01 EKİM 2022 / 08:37

MUCİT KARINCA YAYINLARI

DİKKATGELİŞTİREN, EĞLENDİREN, EĞİTEN KİTAPLAR

Mucit Karınca Yayınları;

0-3 Yaş, 3-6 Yaş, 6-14 Yaş gibi çeşitli kategorilerde ürün ve hizmet sunan Mucit Karınca
16-24 Ay temel seti, 
Kodlama eğitimine temel hazırlayan, Bilmece bulmacalı, Boyama ve Dikkat Geliştiren setler gibi pek çok kitapları bulunan bir yayınevidir. 
Kendini geliştirmek isteyen yetişkinler ve çocuklarının gelişimine katkı sunmak isteyen ebeveynler için geniş bir seçki sunmaktadır.

Çocuklar ekranla değil akranla büyümelidir. Yani 3T Canavarı(Telefon-Tablet-Televizyon) çocuklara zarar vermektedir. Ekran bağımlılığı çocuklarda dikkat eksikliği, dislektik ve otistik davranışların çoğalması gibi olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

Bizler hayatının büyük bir bölümünü öğrencileriyle birlikte geçiren öğretmenleriz. Onların gelişimi için gereken oyunları ve eğitim setlerini tasarladık. Yayınlarımızda ve oyunlarımızda milli bir tutum benimseriz. İnancımız, Türk insanı her şeyi en iyi şekilde yapabilir ve her şeyin en iyisine layıktır. Bu nedenle %100 koşulsuz iade sistemini benimsedik. Yayınevimize ait tüm ürünlerde 7 iş günü içerisinde koşulsuz iade kabul ediyoruz. Çünkü hiçbir şey sizden daha değerli değildir.

Tüm setlerimizin tanıtım videolarını yayınlıyor, danışma hatlarımızla sizlere haftanın 6 günü hizmet sunuyoruz. Her zaman daha iyi olmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Bizi ilk yıllarımızdan itibaren takip ederek büyüten değerli takipçilerimiz, sizleri çok seviyoruz.