BİZİ TAKİP EDİN
Üyeler 15 EYLÜL 2015 / 00:00

HECE YAYINLARI - HARF EĞİTİM

Tel: 0(312) 437 08 85-86

Harf Eğitim Yayıncılığı 2005 yılında kurulmuştur. Eğitim yayıncılığı alanında başlayan faaliyetlerini çeşitli kategorilerde geliştirerek sürdürmektedir.

Millî Eğitim Bakanlığı için hazırlanan ders kitapları ve yardımcı kaynak kitaplar Harf Yayınevinin ilk ve en uzun soluklu çalışma alanını oluşturmaktadır. 2005 yılından itibaren ilköğretim ve ortaöğretimin çeşitli basamaklarında 12 ders kitabı, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca onaylanarak devlet okulları ve özel okullarda okutulmaya hak kazanmıştır.

Ülke kültürünü ve dilini geliştirmek amacıyla Türkçe başta olmak üzere dil alanındaki çalışmalara ağırlık veren, yabancı dil öğretiminin önemini ve özel bir çalışma gerektirdiğini kavramış olan yayınevi, alanında en iyi yazar ve çizerlerle dil eğitimi yayıncılığına yeni bir soluk getiren yayınlara imza atmaktadır.

Eğitim yayıncılığı ve çocuk edebiyatı alanlarında ürettiği yayınlarla ülkemizin gelecek nesillerinin yaşama bakış açılarını derinleştirmek, zenginleştirmek, hayal güçlerini ve düşünce dünyalarını beslemek gayesi güden yayınevi, çocuk yayıncılığının sorumluluğu ve bilinci ile titiz, ilkeli,yenilikçi bir çalışma anlayışına sahiptir.

bilgi@harfegitim.com.tr