BİZİ TAKİP EDİN
Üyeler 06 KASIM 2019 / 13:56

AKADEMİSYEN YAYINEVİ

Akademisyen Kitabevi uluslararası yayıncı kriterlerine uygun bir yayınevidir. Uluslararası düzeyde düzenli bir şekilde faaliyet göstermektedir. Yayınlamış olduğu kitaplar dünyanın önde gelen üniversitelerinde ve kütüphanelerinde bulunmaktadır.

Akademisyen Yayınevi 24/02/2011 yılında kurulmuş olup,Akademik alanda, Sağlık bilimleri, Fen bilimleri, Sosyal bilimler ve kültürel alanda şu ana kadar 750 adet yayın çıkarmıştır. Çalışma ilkelerini kalite, güven ve dürüstlük üzerine kuran yayınevimiz yabancı dilde basımlı yayınların telif haklarını alarak Türkçe çevirimini sağlayıp basımı yaparak yayınlamış olup, ayrıca Ülkemizdeki akademisyenler tarafından yazılan Türkçe eserleri de yayınlamaktadır. İngilizce olarakta uluslararası yayını bulunmaktadır.

Şirketimiz, yurt dışı basımlı her türlü kitabında ithalatını yapmaktan, siz değerli müşterilerine hizmetine sunmaktan mutluluk duymaktadır. Kaliteli hizmet, güvene dayalı çalışma anlayışı ve dürüstlük Akademisyen kitabevinin ilkeleridir. Başlangıçtan günümüze duraksamadan ilerleyip yayıncılığını dünya standartlarına taşıyan Akademisyen Kitabevi, bu başarısını gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.
http://www.akademisyen.com

ETİKETLER : AKADEMİSYEN YAYINEVİ