BİZİ TAKİP EDİN
06 ŞUBAT 2020 / 16:21

ÜSKÜDAR KİTAP FUARI AÇILDI

6.Üsküdar Kitap Fuarı 8-16 Şubat 2020

6.Üsküdar Kitap Fuarı Basın Yayın Birliği Başkanı Emrah Kısakürek’in yaptığı selamlama konuşmasıyla  8 Şubat Cumartesi günü açıldı. Açılışta, Akparti Genel Bşk. Yrdc. Sayın Mahir Ünal, İstanbul İl Kültür Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği Başkanı Mustafa Doğru, Turca Koordinatörü Esra Ceceli, yayıncılar, yazarlar ve çok sayıda okur hazır bulundu.

Daha sonra stantları gezen Mahir Ünal ve Yılmaz Coşkun’a Basın Yayın Birliği Başkanı Emrah Kısakürek yayın dünyası ve fuar hakkında bilgi verdi.

Onur Konuğu Prof. Dr. Sadettin Ökten ve Onur Yazarı Teoman Duralı olarak ilan edilen fuar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde 16 Şubat tarihine kadar sürecek.

Üsküdar Kitap Fuarı, 5 yıldır birbirinden değerli yazarların söyleşi ve imza etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin önde gelen 120 yayınevi ve 250 yazarını, şehrin merkezinde okurlarla buluşturacak olan fuar Üsküdar Belediyesi tarafından bu yıl 6.kez düzenleniyor.  Etkinlik Programı