BİZİ TAKİP EDİN
12 KASIM 2015 / 08:53

DİYANET VAKFI'NIN RAMAZAN FUARLARINA ÇAĞRI

"Ramazan Fuarı" olarak bilinen ve artık geleneksel bir boyut kazanan fuar bu yıl Ankara Kocatepe ve İstanbul Beyazıt Meydanı'nda eşzamanlı olarak düzenlenecektir. Fuara katılım koşulları şöyledir:
 
  1. Yayınevleri, fuara kendi yayınlarıyla katılacaklardır. Bir standda bir yayınevi tek başına katılabileceği gibi yetkisini aldığı, en fazla 4 yayıncının eserleri ile katılabilecektir.Ayrıca fuara başvuruda bulunan yayıncılar müracaat formlarının ekine mutlaka kendi YAYIN KATALOGLARI ile yetkisini aldıkları yayıncıların YETKİ BELGESİ VE YAYIN KATALOGLARINI ekleyeceklerdir.
  2. Standlar Ankara'da 6-9-12-15-18 birim, İstanbul'da 6.25 , 12.50 , 18.75 birim olarak düzenlenecektir. Bir birim 1 m2'dir. 
  3. Ankara Kocatepe Camii Avlusunda düzenlenecek olan fuarın metrekare birim fiyatı 260,00 TL+ KDV'dir.  İstanbul Beyazıt Meydanında düzenlenecek olan fuarın metrekare birim fiyatı 280,00 TL+ KDV'dir. Fuarın Maktu bedeli ise 40,00 TL+ KDV'dir. 
  4. Katılım bedelinin %30'u fuar katılım sözleşmesinin imzalanması esnasında peşin, kalan miktar ise 2 taksitte çek veya kredi kartı ile fuar sonuna kadar tahsil edilecektir.
  5. Basın Yayın Birliği ve Yayıncılar Birliği'ne üye yayıncılara % 5 indirim uygulanacaktır. Fuara katılması kesinleşen yayınevleri sözleşme esnasında fuarda görev yapacak Stand personeline ait (Görevli Kartı için, Ad-Soyadı ve Yayınevi yazılı) iki adet vesikalık fotoğraf teslim edeceklerdir.
  6. Fuara katılmak isteyen yayıncılarla sözleşme yapılacağından, müracaatların en geç 29/06/2012 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.
  7. Bu tarihten sonra yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
Fuara katılım göstermek isteyen üyelerimiz http://www.vakiffuarcilik.com.tr/ adresinde yer alan online başvuru formunu doldurabilirler.
 
Başvuru süresinin 29 Haziran 2012'de sona erdiğini hatırlatırız.
 
Selam ve saygılarımızla,